Wygraj bilety na Puchar Świata! [WYNIKI]

Kolarstwo Torowe

Szykują się trzy (3-5 listopada) dni zaciętej walki na torze kolarskim w Pruszkowie. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę! Przygotowaliśmy konkurs, w którym czeka na Was pięć podwójnych wejściówek na zmagania drugiego dnia Pucharu Świata w kolarstwie torowym!

Zapowiada się sportowa impreza najwyższej rangi. Na pruszkowskim welodromie odbędzie się inauguracyjna runda Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Organizatorzy są pewni, że nikt nie będzie narzekał na nudę. – Zapowiada się niesamowita atmosfera, ogrom emocji oraz sportowej walki fair play trzydniowej imprezy na pruszkowskim torze – podkreślają.

Przy ul. Andrzeja zaprezentują się najlepsi zawodnicy z całego globu, a kibice będą mogli podziwiać ich kunszt. Podczas zawodów odbędzie się rywalizacji w wyścigu punktowym kobiet, scratchu, omnium, keirinie, sprincie indywidualnym kobiet i mężczyzn, madison czy wyścigu indywidualnym na dochodzenie. Polscy kibice będą ściskać kciuki m.in. za mistrza świata z Hongkongu Adriana Teklińskiego oraz brązowego medalistę Wojciecha Pszczolarskiego.

Chcesz z bliska śledzić rywalizację na pruszkowskim welodromie? Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i liczyć na uśmiech losu. Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na zmagania drugiego dnia (4 listopada) Pucharu Świata w kolarstwie torowym. Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy w piątek (13 października) o godz. 12.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Puchar Świata” a w treści podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Nagrodę otrzyma pięć osób, których wiadomości jako pierwsze dotrą na naszą skrzynkę o godz. 12.00.

WYNIKI

Dorota Polkowska 
Marcin Składanowski 
Natalia Prasnowska 
Katarzyna Opara 
Justyna Kowalik 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.