W niedzielę ze Świtem

Piłka Nożna

Pozostać na ścieżce zwycięstw – to cel Znicza Pruszków na najbliższy pojedynek ligowy. Już w niedzielę podopieczni Roberta Kochańskiego rozegrają spotkanie w ramach 13. kolejki ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Teoretycznie wszystkie okoliczności wskazują na to, że żółto-czerwoni powinni na nowodworskim terenie skutecznie walczyć o trzy punkty. Wzmocnieni mentalnie po zeszłotygodniowym zwycięstwie w lidze nad Stalą Rzeszów (2:1), a także po wygranej w sparingowym meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (1:0), pruszkowscy piłkarze postarają się zgarnąć kolejny komplet punktów.

Nie będzie to jednak zadanie łatwe ponieważ Świt notuje obecnie trzymeczową serię ligowych zwycięstw – kolejno z: Wisłą Puławy 3:1 na wyjeździe, Stalą Mielec 2:1 u siebie i Olimpią Elbląg 1:0, ponownie na obcym boisku.

W ligowej tabeli obie ekipy dzielą zaledwie dwa oczka. Znicz z 18 punktami plasuje się na siódmej pozycji, zaś Świta z 16 –zajmuje 12. miejsce. W przypadku wygranej gospodarzy prześcignęliby oni pruszkowian. Ci natomiast wciąż walczą o „złapanie” kontaktu z czołówką klasyfikacji. Motywacji do wygranej nie powinno zatem zabraknąć ani podopiecznym Roberta Kochańskiego, ani piłkarzom Mateusza Miłoszewskiego.

Początek spotkania w Nowym Dworze w niedzielę 20 października o godz. 15.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.