Tenis stołowy w Nadarzynie

Region

Miłośnicy tenisa stołowego w najbliższych tygodniach będą mogli podziwiać zmagania zawodniczek z Nadarzyna na dwóch ważnych imprezach sportowych.

We wtorek, 16 listopada o godzinie 18.00 w hali widowiskowo- sportowej przy ul. Żółwinskiej 41 w Nadarzynie zespół GLKS Wanzl Scania Nadarzyn zmierzy się w meczu Polskiej Superligi Tenisa Stołowego z ekipą SKTS Olimpii-Unii Grudziądz. Goście uznawani są za faworytów w walce o złoty medal. W trakcie imprezy sportowej kibice będą mogli podziwiać występ zespołu muzycznego oraz wziąć udział w konkursach przygotowanych przez organizatora. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Tydzień później, we wtorek 23 listopada o godzinie 17.00 kibice będą mogli oglądać zmagania reprezentacji Polski w tenisie stołowym. Polki w ramach Europejskiej Ligii Narodowej Kobiet zmierzą się z Francuzkami. W składzie polskiej ekipy znalazły się dwie pingpongistki z nadarzyńskiego klubu: 18-letnia Magdalena Szczerkowska oraz 17-letnia Klaudia Kusińska. Bilety na to wydarzenie w cenie: 8 złotych normalny, 5 złotych ulgowy.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.