Remis w derbach powiatu, Znicz kończył w dziewiątkę

Region

W 10. kolejce rozgrywek o mistrzostwo II ligi wschodniej Znicz Pruszków bezbramkowo zremisował na wyjeździe ze świetnie spisującym się beniaminkiem GLKS-em Nadarzyn. Zawodnicy z Pruszkowa mecz zakończyli w dziewiątkę.

W pierwszej połowie meczu żadnej z drużyn nie udało się uzyskać widocznej przewagi. Mecz toczył się w środkowej strefie boiska, sytuacji podbramkowych było niewiele. GLKS zagrażał bramce Wojciecha Małeckiego głównie strzałami z rzutów wolnych oraz z dystansu. W 43. minucie dogodnej sytuacji dla Znicza nie wykorzystali Tatara oraz Feliksiak.

Na początku drugiej połowy za ostry wślizg sędzia upomniał czerwoną kartką kapitana Znicza, Tomasza Feliksiaka. Pomimo braku jednego zawodnika na boisku spotkanie nadal było wyrównane. W 88. minucie meczu drugi zawodnik z Pruszkowa, Norbert Jędrzejczyk zobaczył czerwoną kartkę. Pruszkowianie kończyli więc spotkanie w dziewiątkę.

Mimo osłabienia utrzymali remis do końca i pierwsze w historii derby powiatu pruszkowskiego zakończyły się podziałem punktów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.