Porażka Nadarzyna na zakończenie sezonu

Region

Piłkarze z Nadarzyna porażką zakończyli rozgrywki sezonu 2010/2011. GLKS przegrał u siebie z Resovią 0:1.

Mecz nie był zbyt porywający. Pewnie dlatego, że wynik tego spotkania nie miał żadnego znaczenia dla układu tabeli – Nadarzyn już wcześniej zapewnił sobie utrzymanie, a Resovia przez cały sezon utrzymywała się w środku stawki.

Do 31. minuty spotkanie było dość wyrównane, a siłą napędową GLKS był Piotr Charzewski, który dość często nękał obronę gości. Jednak po upływie dwóch kwadransów Wiesław Kozubek celnym strzałem dał prowadzenie gościom. Po stracie bramki podopieczni Tomasza Matuszewskiego całkowicie oddali pole Resovii.

W drugiej części goście grali konsekwentnie i popełniali zdecydowanie mniej indywidualnych błędów. Do końca spotkania nie udało się graczom z Nadarzyna wyrównać i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem gości.

GLKS Nadarzyn z dorobkiem 39 punktów, zajął 14. miejsce w tabeli II ligi.

GLKS Nadarzyn Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)

GLKS: Pasturczyk – Sala, Lewandowski, Ambroziak (59’ Goliński), Wojtczak M. – Sztybrych, Wrzesiński (75’ Maranowski), Grajek, Rembiejewski, Charzewski (71’ Sielski) – Wojtczak J. (46’ Kaleta)

Resovia: Pietryka – Chrabąszcz, Hajczuk (78’ Walaszczyk), Bogacz, Hajduk (69’ Kantor D.) – Kozubek, Nikanovych (68’ Domoń), Szkolnik, Pietluch, Ogrodnik (81’ Kantor M) – Baran

Sędziował: Piotr Gajewski (Kraków)

Widzów: 100

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.