Polcourt Orlik Cup 2010 w Milanówku

Region

W weekend 12 - 13 czerwca na stadionie Klubu KS Milan Milanówek, przy ul. Turczynek odbędzie się Ogólnopolski Finał Polcourt Orlik Cup.

To już druga edycja piłkarskiego turnieju Polcourt Orlik Cup, którego celem jest aktywizowanie dzieci wokół nowopowstałych obiektów sportowych. Z 90 drużyn, które walczyły w eliminacjach wojewódzkich, do finału awansowało 18, w tym drużyna z Milanówka, który od kwietnia 2010 również posiada na swoim terenie zespół boisk Orlik 2012. Z ponad 1 000 dwunastoletnich piłkarzy do Milanówka zawita 200 najlepszych w kraju.

Impreza rozpocznie się w sobotę od godziny 10:00 meczami w 4 grupach. Z każdej grupy wyłonione zostaną dwie najlepsze drużyny, które w niedzielę zagrają systemem pucharowym oPuchar Polcourt Orlik Cup 2010. Burmistrz Milanówka Jerzy Wysocki wręczy także nagrodę dla turniejowego „króla strzelców”.

W niedzielę, 13 czerwca ok. godz. 16:00 odbędzie się uroczyste ogłoszenie zwycięzców – ich dekoracja, wręczenie pucharów oraz uroczyste przekazanie certyfikatu FIFA** dla boiska z sztuczną nawierzchnią wybudowanego przez Polcort S.A. na obiekcie klubu sportowego Milan Milanówek.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.