Planeta Zalesie zaprasza dużych i małych [FOTO]

Szukasz miejsca na rodzinny wypad nad wodę? Odwiedź Planetę Zalesie tam obok licznych wodnych atrakcji na gości czekają m.in. park trampolin czy dzielnica filmowa.

Planeta Zalesie to miejsce dla całej rodziny. W dzielnicy filmowej znajduje się szereg ciekawych postaci z bajek i i filmów Minionki, krasnoludki, avatary, realnych rozmiarów auta z ulubionych filmów rodzinnych i wiele innych atrakcji. Chętni mogą wyszaleć się w parku trampolin, spróbować swoich sił w grach w rozmiarze XXL.

Jeśli szukacie ochłody od upałów to koniecznie odwiedźcie aquapark! Tu dostępne są trzy strefy: wodny plac zabaw z fontannami i zjeżdżalniami prowadzącymi do płytkiego basenu, statek piratów, czyli kompleks zjeżdżalni i gigantyczne wiadro, z którego co kilka minut wylewa się woda oraz duży basen. Nie brakuje też miejsca do piknikowania. Miłośnicy opalania powinni szukać miejsca bliżej basenu, nieco dalej będzie można schronić się w cieniu otaczających aquapark drzew.

Warto zaznaczyć, że do Dzielnicy Filmowej i aquaparku obowiązują oddzielne bilety wstępu.

Dzielnica filmowa
Bilety: 58zł normalny/51 zł ulgowy
Aquapark
Bilety: 49 zł normalny / 43 zł ulgowy
Planeta Zalesie :
Adres: Wczasowa 1, 05-540 Zalesie Górne
Godziny otwarcia: w wakacje codziennie
Godz. 10.00 – 18.00

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.