Piłkarze Znicza wrócili. Są nowe twarze!

Region

Piłkarze Znicza Pruszków wrócili do klubu po przerwie świąteczno-noworocznej. Na pierwszym treningu pojawiły się nowe twarze.

Nowy Rok to nowe nadzieje. W przypadku Znicza nie tylko nadzieją, ale celem nr 1 jest utrzymanie w 1. lidze. Pruszkowianie zajmują obecnie 16. miejsce w tabeli. W zrealizowaniu założeń ma pomóc nowy-stary trener Jacek Grembocki.

– Chciałbym bardzo pomóc klubowi w wyjściu ze strefy spadkowej. Pragnę zbudować zespół, który z czasem będzie ponownie zespołem walczącym o Ekstraklasę i który da radę do niej awansować. Początek drogi jest taki, że trzeba zrobić wszystko, aby się utrzymać w I lidze – powiedział stronie zniczpruszkow.com.pl.

Grembocki na pierwszym treningu zarządził jedynie lekki rozruch po Parku Potulickich. W kolejnych dniach zajęcia będą już bardziej intensywne. Do zespołu dołączyli dwaj nowi piłkarze. Jacek Rackiewicz przyszedł z Elany Toruń, natomiast Patryk Kubicki do tej pory występował w młodzieżowych zespołach Znicza.

Na pierwszym w tym roku spotkaniu drużyny przeprowadzono także badania zdrowotne. Trener odnowy biologicznej, Marcin Bartkowiak zdradził, że wyniki są bardzo dobre. – Ciśnienie krwi i waga ciała zawodników są praktycznie na takim samym, dobrym poziomie jak przed świętami – powiedział.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.