Otwarcie zespołu boisk Orlik 2012 w Milanówku

Region

Już  w poniedziałek 19 kwietnia o godz. 17, zostaną oddane do użytkudwa boiska wraz  z zapleczem przy ul. Sportowej w Milanówku (teren przy kąpielisku miejskim).

Obiekty  powstały w ramach rządowego programu „Moje Boisko-Orlik 2012”. Zakres inwestycji objął budowę boiska do piłki nożnej z nawierzchnią ze sztucznej trawy  i ogrodzeniem oraz boiska uniwersalnego z nawierzchnią poliuretanową do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.  

Dodatkowo wybudowano zaplecze sportowe, które posiada dwie szatnie z zespołami sanitarnymi dla zawodników, pomieszczenie dla instruktora, magazyn sprzętu a także toaletę dla niepełnosprawnych.

Kompleks jest wyposażony w sieć wodociągową, kanalizację sanitarną i deszczową, sieć energetyczną oraz oświetlenie składające się z 26 naświetlaczy rozmieszczonych na 10 masztach.

Boiska posiadają także  6-metrowe piłkochwyty, a  całość otacza  4-metrowa stalowa siatka.  

Po uroczystym otwarciu i poświęceniu obiektu, odbędzie się inauguracja IX edycji „Ligi Siódemek”.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.