O finał Pucharu ETTU!

Region

Już tylko tydzień pozostał do pierwszej konfrontacji 1/2 finału PucharuETTU, w której Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra we własnej hali z rosyjskim mocarzem z Orenburga.

Pierwszy pojedynek Bogorii i Fakiela Orenburg już 26. marca o godzinie 19.00 w grodziskiej hali przy ulicy Westfala 3a. Stawka spotkania jest bardzo wysoka – awans do wielkiego finału tych prestiżowych europejskich rozgrywek.

W zespole gości aż roi się od gwiazd europejskiego i światowego tenisa stołowego. Pierwszą rakietą Orenburga jest Białorusin Vladimir Samsonov – trzykrotny indywidualny mistrz Europy. W składzie rosyjskiej drużyny jest także znakomity Alexei Smirnov – najlepszy reprezentant Rosji w zespole. Zestawienie ekipy gości prawdopodobnie uzupełni ktoś z dwójki Fedor Kuzmin (brązowy medalista ostatnich ME) bądź Kirill Skachkov.

Wśród gospodarzy, grodziskiej Bogorii, zobaczymy podporę zespołu – Cheung Yuka oraz multimedalistę ostatnich indywidualnych mistrzostw Polski – Daniela Góraka. Nie zabraknie oczywiście Wang Zeng Yi oraz Roberta Florasa.

Spotkanie rewanżowe Fekiela z Bogorią odbędzie się pod koniec kwietnia w Rosji.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.