Nocny bieg STO-nogi

Podkowa Leśna

Tylko do 16 listopada trwają zapisy na Nocny bieg STO-nogi. Warto się jednak spieszyć, bo lista startowa jest już prawie pełna!

Trasa biegu została tradycyjnie wyznaczona na terenie parku Muzeum w Stawisku. Jest to pętla o długości ok. 1,75 km, a sama trasa będzie otwarta przez 3 godziny.

Bieg wygrywa ten biegacz, który pokona trasę największą ilość razy. Oficjalny start imprezy odbędzie się o godzinie 16.00, jednak bieg można rozpocząć w dowolnej chwili między 16.00 a 18.00. Bieg można przerwać, wznowić i zakończyć w dowolnym momencie. Bieg zostaje „zaliczony” po pokonaniu jednej pętli. Pętle będą liczone elektronicznym pomiarem czasu (chipy zwrotne wiązane do buta), oraz przez sędziów ochotników wyznaczonych wśród niebiegnących sympatyków STO-nóg.

W imprezie mogą wziąć udział biegacze ze swoimi pupilami, jednak zwierzęta muszą być zabezpieczone przed ewentualnym ugryzieniem innych współuczestników.

Współorganizatorem wydarzenia jest Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku. Partnerem i wsparciem imprezy jest TG Sokół. Imprezę wspierają: Milanowskie Centrum Kultury oraz Miasto Podkowa Leśna.

Szczegółowe zasady biegu na stronie sto-nogi.

Zapisy trwają do 16.11.2023 r. Obowiązuje limit zawodników – 250 osób.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Nocny bieg STO-nogi”

  1. Bieg pajaców pisze:

    To jest bieg ku chwale mafii pruszkowskiej i jej reaktywacji wraz z powrotem tuskolandii. Głąby kapuściane z pustymi łbami ! Wybraliście 4 rozbiór Polski odłożony w czasie, i stać się to musi byście zrozumieli . Zresztą, to już będzie bez znaczenia debile

  2. dsad pisze:

    kryminalista stonoga patronem biegu? jezus maria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły