Legia poszukuje dyrektora do ośrodka pod Grodziskiem

Grodzisk Maz.

Od pewnego czasu na temat Ośrodka Legii w Książenicach panowała cisza. Jednak to nie znaczy, że nic w tej sprawie się nie dzieje. Legia opublikowała informację, że szuka dyrektora do spraw edukacji dla wspomnianego ośrodka.

– Legia Warszawa S.A. serdecznie zaprasza do aplikowania na stanowisko Dyrektora ds. Edukacji Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Konkurs związany jest z rozwojem Akademii oraz planowaną na 2019 rok relokacją najstarszych drużyn (U15-U19) do nowego Ośrodka Legii w Książenicach w Gminie Grodzisk Mazowiecki – napisano na stronie legia.com.

Dalej czytamy, że w ramach Ośrodka Legii będzie funkcjonować również Szkoła Mistrzostwa Sportowego. Jej założenie będzie jednym z głównych celów nowego dyrektora, który zostanie wyłoniony w konkursie. Wspólnie z osobami odpowiedzialnymi za rozwój sportowy będzie mial on szansę kształtować przyszłych wychowanków Legii Warszawa.

Jakie kryteria trzeba spełnić żeby zostać dyrektorem ds. edukacji? To sprawdzicie tutaj.
 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.