Kobra Brwinów Mistrzem Polski

Region

W finałowym turnieju o Mistrzostwo Polski najlepsza okazała się drużyna Kobry Brwinów. Podopieczni Arkadiusza Janiszka wygrali wszystkie mecze i zasłużenie sięgnęli po tytuł najlepszej polskiej drużyny hokeja na rolkach.

Turniej finałowy Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach był rozgrywany w Sychym Lesie koło Poznania. O zwycięstwo walczyły cztery najlepsze ekipy w kraju: Sielec Sosnowiec, Polonia Bytom, Marsjanie Opole i Kobra Brwinów.

W pierwszym spotkaniu Kobra mierzyła się z zespołem Polonii Bytom. Brwinowianie wygrali to spotkanie 10:7. Następny mecz Kobra grała z drugim śląskim zespołem – Sielcem Sosnowiec. Zawodniczy Arkadiusza Janiszka nie dali szans rywalom wygrywając 11:6. W Ostatnim spotkaniu hokeistom z Brwinowa przyszło się zmierzyć z Marsjanami Opole, którzy również wygrali oba poprzednie spotkania. Jednak i w tym spotkaniu Kobra była lepsza. Mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla brwinowian.

Teraz drużynę Kobry Brwinów czekają zacięte i emocjonujące spotkania w rozgrywkach o klubowe Mistrzostwo Europy.

Poniżej zamieszczamy wszystkie wyniki turnieju i klasyfikację końcową turnieju finałowego Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach:

Godz. 11.00 Kobra Brwinów – Polonia Bytom 10:7
Godz. 12.15 Marsjanie Opole – Sielec Sosnowiec 16:3
Godz. 13.30 Marsjanie Opole – Polonia Bytom 5:4
Godz. 14.45 Sielec Sosnowiec – Kobra Brwinów 6:11
Godz. 16.00 Polonia Bytom – Sielec Sosnowiec 10:6
Godz. 19.00 Marsjanie Opole – Kobra Brwinów 3:7

Klasyfikacja końcowa:

1. Kobra Brwinów
2. Marsjanie Opole
3. Polonia Bytom
4. Sielec Sosnowiec

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.