Kickbokser z Grodziska drugim wicemistrzem Polski

Grodzisk Maz.

Jeden z trenerów UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki na Mistrzostwach Polski Seniorów i Mastersów w formule Kick Light wywalczył trzecie miejsce.

Zawody odbyły się w weekend 9-11 września w Mińsku Mazowieckim. Grodziski klub reprezentował trener Tomasz, który na co dzień zajmuje się grupami zawodniczymi, średnimi i początkującymi w wieku 7-16 lat. Kickbokser wywalczył brąz w konkurencji Senior do 94 kilogramów.

W turnieju wzięło udział aż 41 klubów z całego kraju. Trener z grodziskiego klubu był jednym z 81 zawodników z kategorii seniorskich.

Kolejne zawody organizowane przez Polski Związek Kickboxingu to pogłębienie doświadczenia i rozwój trenera, aby jak najlepiej wspierać młodzież. To także śledzenie bieżących standardów rywalizacji i zdobywanie najświeższej wiedzy, którą później przekazuje młodym adeptom.

Trenerowi gratulujemy i życzymy dalszych sportowych oraz trenerskich sukcesów!

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.