sport

Grali w weekend

Grali w weekend

Autor artykułu: wpr24 | 19 maja 2013 20:15 |

0
Grali w weekend Piłka Nożna

​Porażka Znicza Pruszków i Pogoni na własnych boiskach i wysoka wygrana Milanu Milanówek z Kosą Konstancin to tylko niektóre rozstrzygnięcia meczów piłkarskich drużyn w naszym regionie.

​II liga, grupa wschodnia
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg 0:2

III liga, grupa łódzko-mazowiecka
Pogoń Grodzisk Maz. – Omega Kleszczów 1:4

IV liga, grupa mazowiecka (południe)
Znicz II Pruszków – Sparta Jazgarzew 1:3
UKS Łady – Energia Kozienice 2:2

Liga okręgowa, grupa Warszawa II

KS Raszyn – Perła Złotokłos 2:1
Ożarowiana Ożarów Maz. – Laura Chylice 1:0
Przyszłość Włochy – GLKS Nadarzyn 3:1
Milan Milanówek – Kosa Konstancin 6:1
LKS Chlebnia – Świt Warszawa 1:1

Klasa A, grupa Warszawa I
GKP II Targówek – Tur Jaktorów 4:1

Klasa A, grupa Warszawa III
Anprel Nowa Wieś – RKS Mirów 5:0

Klasa A, grupa Warszawa IV
Naprzód Brwinów – Mszczonowianka II Mszczonów 1:0
Błonianka Błonie – Piast Piastów 0:1
UKS Stare Babice – Pogoń II Grodzisk Maz. 1:1

Klasa B, grupa Warszawa III
Przyszłość II Włochy – Ożarowianka II Ożarów Maz. 2:5
Legion Pruszków – Jedność II Żabieniec – wynik zostanie podany 20 maja
Milan II Milanówek – FC Lesznowola 0:1
Sparta Tarczyn – Piast II Piastów – wynik zostanie podany 20 maja

Klasa B, Warszawa IV

Wrzos Międzyborów – LKS II Chlebnia 3:1

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.

Podobne artykuły

Reklama