Połącz się z policją jednym kliknięciem

Region

Policja chce ułatwić mieszkańcom kontakt z dzielnicowymi. Teraz ułatwia to aplikacja mobilna „Twoja komenda” dostępna na telefony z systemem Android.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

– Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodatkowo dodaliśmy do niej rewiry dzielnicowych oraz posterunki – informują policjanci.

Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie aplikacja sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Połącz się z policją jednym kliknięciem”

 1. Anonim pisze:

  Hmm,.. złodzieje bezkarnie okradają mieszkania, kradną katalizatory, bezkarnie kradną w sklepach. Policja jak w Toruniu, ma ważniejsze sprawy, jak 4 osobowy patrol interweniuje do piszącej kredą nastolatki to kto ma łapać złodziei? Ile godzin pracy policjantów zostało zmarnowanych, nie dość że zrobili to z pogwałceniem prawa, to jeszcze za tą pracę dostają realne pieniądze i możliwe że nagrody ich nie ominą. Zainstaluj apkę, będziesz na bieżąco śledzony, a zgoda na lokalizację, dostęp do sms’ów, odsłuch i kamerki jest w regulaminie.

 2. Komórka pisze:

  No zainstaluj rządowe apki i otworzysz im tylne drzwi do telefonu. Szczególnie że komenda, mobywatel, 112 musi mieć dostep do wszystkich usług w telefonie. Pominę słabe zabezpieczenia apek jak i dostępu do danych na serwerach

 3. robot pisze:

  Połącz się ? A po co ? Posłuchać miauczenia ?

 4. Ter pisze:

  Po co ostatnio na interwencję policji z Brwinowa czekałem 3 godz. nie mają radiowozu najbliższy w Pruszkowie. Trochę wstyd że w 13 tys. mieście policja nie ma radiowozu.

  • Miś pisze:

   Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły