Otwarcie obwodnicy Grodziska już dziś

Grodzisk Maz.

Na to otwarcie czekają mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego oraz kierowcy, którzy do tej pory przejeżdżali przez miasto tranzytem. W sobotę 4 lutego czeka na nas moc atrakcji w związku z oficjalnym otwarciem ObwodnIcy Zachodniej Grodziska Mazowieckiego.

Wszystko odbędzie się 4 lutego (sobota) o godz. 14.00. Wówczas obecni na otwarciu oficjele wraz z mieszkańcami Grodziska Mazowieckiego przetną wstęgę. Ale żeby fakt ten zapadł w pamięci nie tylko mieszkańców, ale też całej Polski, zaplanowano bicie rekordu Polski w przecięciu wstęgi oraz jej trzymaniu. Aby to się udało udział w próbie powinno wziąć ponad 1655 osób. Liczymy więc na obecność naszych mieszkańców oraz zaangażowanie się w to historyczne wydarzenie – zachęcają do udziału grodziscy urzędnicy.

Cała impreza będzie miała oprawę muzyczną, video oraz fotograficzną (również z drona). Uczestnicy bicia rekordu otrzymają pamiątkowy certyfikat oraz wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania są rowery. W programie dodatkowo występy muzyczne i taneczne oraz kuchnia polowa z zimową herbatą. Szczegóły imprezy znajdziecie na Facebooku.

Druga część wydarzenia odbędzie się tego samego dnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Sportowej 29. Ucztę muzyczną rozpocznie o godz. 17.00 Grodziska Orkiestra Rozrywkowa, o 18.00 wystąpi Viki Gabor, a o 20.00 na scenie zagra ENEJ.

Na otwarcie zaprasza Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na grodzisk.pl, centrumkultury.eu oraz plakacie poniżej:

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Otwarcie obwodnicy Grodziska już dziś”

 1. Bgh pisze:

  Czyli wieś tańczy i śpiewa już poza nami?

 2. lol pisze:

  a otwarcie dla ruchu rozumiem, od razu po imprezie??!

 3. GrAnd pisze:

  Temat południowej obwodnicy to już chyba umarł.

 4. do przemyślenia przedwyborczego pisze:

  Czyli tradycyjnie cały Grodzisk i przyległości spieprzy się przez Pruszków.(Od dawna zastanawiam się czy Pruszkowianie dojrzeją do blokowania arterii tranzytowych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły