Nastolatek nie mógł pogodzić się z rozstaniem

Region

19-letni Kamil L. nie mogąc pogodzić się z rozstaniem z ukochaną postanowił odegrać się na jej nowym chłopaku. Teraz odpowie za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Kilka dni temu do grodziskiej komendy zgłosił się pobity mieszkaniec z Bieganowa. Pokrzywdzony poinformował policjantów, że dzień wcześniej został pobity przez 4 młodych mężczyzn. Zeznał, że był kopany, bity pięściami i metalową pałką. Bez większych problemów wskazał również napastników – byłego chłopaka swojej dziewczyny i jego kolegów.

Funkcjonariusze w ciągu dwóch dni ustalili dane podejrzanych i zatrzymali sprawców. 19-letni Kamil L. usłyszał już zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Od 8 grudnia jest również objęty dozorem policyjnym. Do sądu wpłynęły również policyjne wnioski o zastosowanie dozorów wobec trzech pozostałych mężczyzn – Kamila B (18 lat), Krzysztofa K. (20 lat) i Marcina Ł. (18 lat).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nastolatek nie mógł pogodzić się z rozstaniem”

  1. Brwinowianin pisze:

    w 2009 to policja musiała mieć przezbrojone samochody bo się bała przestępców, to były czasy PO i tuska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły