Wielkie otwarcie hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Prace na placu budowy grodziskiego centrum aktywizacji przy ul. Sportowej nie ustają. Jednak powoli klaruje się ich zakończenie i rozpoczęcie działalności placówki.

Potężny obiekt przy ul. Sportowej ma pomieścić 200 osób trenujących, 3000 widzów i 100 osób korzystających z sal edukacyjnych. Na ponad 2 tys. metrów kwadratowych znajdzie się miejsce na boiska do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i piłki nożnej. Boiska będą posiadać niezależne oświetlenia i będą przedzielone siatkami.

Huczne otwarcie centrum zaplanowano na 10 i 11 września. To będzie otwarcie z prawdziwego zdarzenia. Na scenie królować będą same gwiazdy. Inaugurację uświetni występ Margaret, PZLPiT „Mazowsze”, Jacek Kawalec, Clode, Grodziska Orkiestra Rozrywkowa, Orkiestra Gedeon Richter, Zespół Bogdana Wiśniewskiego. Dla najmłodszych zaplanowano animacje przygotowane przez grupę Klaunik.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wielkie otwarcie hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku”

 1. Brwinowianin pisze:

  Teraz wyobraźcie sobie, że putin ma to głęboko w d…
  Dlatego przez ostatnie 30 lat kiedy rządzili komuniści z PO-KO-TRZASK.-2050 zlikwidowano w Polsce kilkaset jednostek wojskowych ! Ówczesny komunistyczny prezydent Komorowski (PO) mówił – „jak trzeba będzie to polski pilot i na drzwiach od stodoły poleci”
  – Takie słowa to tak jakby napluć każdemu Polakowi w twarz !
  Dziś PiS odbudowuje polski przemysł zbrojeniowy a rakiety z Meska okazują się najbardziej skutecznymi na polu walki na Ukrainie !
  Przypomnę , że PO chciało zlikwidować fabrykę rakiet w Mesku !!!
  POLACY OBUDŹCIE SIĘ !
  Chcemy żyć w bezpiecznym państwie musimy mieć świadomość zagrożeń !
  Jest takie powiedzenie,
  – chcesz pokoju SZYKUJ SIĘ DO WOJNY !!!

 2. Kawałek pisze:

  Z tym same gwiazdy to przesada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły