Viki Gabor zaśpiewa w Grodzisku. Wstęp na koncert bezpłatny.

Grodzisk Maz.

W lutym w hali Centrum Aktywizacji i Inicjatyw Społecznych w Grodzisku Mazowieckim wystąpi młoda gwiazda polskiej estrady – Viki Gabor. Impreza będzie bezpłatna, ale będzie obowiązywał limit miejsc.

Młoda artystka – Viki Gabor – mimo swoich 15 lat, może poszczycić się imponującym, jak na ten wiek, dorobkiem artystycznym i osiągnięciami. W 2019 roku została finalistką programu „The Voice of Kids” i wygrała 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej piosenki znalazły się na dwóch albumach wydanych w 2020 i 2022 roku. Była też najmłodszą uczestniczką programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Utwory artystki nuci dzisiejsza młodzież (i nie tylko). Dlatego też organizatorzy koncertu spodziewają się, że 4 lutego o godz. 18.00 grodziska hala widowiskowo-sportowa będzie wypełniona po brzegi.

A Wy? Lubicie zanucić sobie „We are the superheroes, we can save the world…”?

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Viki Gabor zaśpiewa w Grodzisku. Wstęp na koncert bezpłatny.”

  1. Anonim pisze:

    ja bende

  2. Brwinowianin pisze:

    ja będę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły