Święto Grodziska Mazowieckiego z Kult i The Dumplings

Grodzisk Maz.

Nie zabraknie atrakcji podczas święta miasta Grodziska Mazowieckiego! Na scenie wystąpią m.in. Kult, The Dumplings, Grodziska Orkiestra Rozrywkowa i teatr dla dzieci – Kultureska.

Jak co roku grodziszczanie hucznie będą obchodzić święto miasta. Choć to głównie muzyczne wydarzenie, to nie zabraknie innych atrakcji. Święto zostanie zorganizowane 7 września na terenie Parku Skarbków.

Wydarzenie rozpocznie się od wystąpienia teatru Kultureska. Artyści wyjdą na scenę o godz. 13.30, aby rozbawić najmłodszą publikę. Nieco później, bo godz. 15.00 zagra Grodziska Orkiestra Rozrywkowa!

Natomiast o godz. 17.30 szykuje się nie lada gratka dla fanów electropopu! W Grodzisku Mazowieckim wystąpi polski duet muzyczny The Dumplings. W skład zespołu wchodzą Justyna Święs i Kuba Karaś – oboje pochodzą z Zabrza. Popularność zdobyli publikując nagrania w internecie, a dokładnie na swoim kanale YouTube. W 2014 r. duet wydał debiutancki album No Bad Days, za który otrzymał Fryderyka za fonograficzny debiut roku. Ich popularne utwory to: „Betonowy las”, „Nie gotujemy”, „ Kocham być z Tobą”, „Raj”.

Na koniec świętowania w Grodzisku wystąpi fenomenalny i przez wielu uwielbiany zespół… Kult! Fanom nie trzeba tłumaczyć, że Kult gra głównie rock alternatywny oraz to, że został założony w 1982 r. w Warszawie przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę. Bez ogródek można stwierdzić , że to kultowy i zasłużony dla polskiego sceny muzycznej zespół. Kto nie zna takich utworów jak: „Hej, czy nie wiecie”, „Arahja”, „Gdy nie ma dzieci”, „Madryt”?

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Święto Grodziska Mazowieckiego z Kult i The Dumplings”

  1. lowi pisze:

    Kazik się skarżył, że żyje teraz w zniewolonym kraju, ręce opadają….

  2. Wpr Daro pisze:

    A U2 z Bonem nie bedzie ? 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe