Shazza wystąpi w Błoniu

Błonie

Wakacje zbliżają się do końca. Z tej okazji w wielu okolicznych gminach organizowane są liczne festyny i koncerty. Nie inaczej będzie w Błoniu. Tam połączono dwa wydarzenia: dożynki i zakończenie lata. Jedną z gwiazd będzie Shazza.

Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia. Uroczystości rozpoczną się od mszy św. która rozpocznie się o godz. 15.00. Jak na dożynkową imprezę przystało nie może zabraknąć prezentacji plonów i co najważniejsze wieńców dożynkowych. Ten punkt programu będzie trwał d godz. 17.00.

Wtedy też rozpocznie się część koncertowa. Na scenie pojawi się gwiazda muzyki disco-polo: Shazza. Artystka znana jest z takich przebojów jak „Bierz co chcesz”, „Egipskie noce” i „Tak bardzo zakochani” i zapewne nie zabraknie ich również na imprezie w Błoniu. Koncert „królowej disco-polo” zakończy się o godz. 18.00. Następnie na scenie zobaczymy zespół NaPlus. Koncert zakończy się o godz. 19.30.

Impreza odbędzie się na terenie Amfiteatru Centrum Kultury w Błoniu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.