Zabrali telefon i zegarek, później pobili…

Błonie

Na jednej ze stacji paliwowych w Błoniu doszło do rozboju. Sprawcy zabrali mężczyźnie telefon i zegarek, a na koniec pobili go i uciekli.

Bezpośrednio po zdarzeniu, o sprawie została powiadomiona policja. Pokrzywdzony tłumaczył, że został zaczepiony przez dwóch mężczyzn, którzy najpierw zabrali mu telefon komórkowy, a później gdy próbował odzyskać swoją własność, został pobity. Mężczyźni zadając ciosy swojej ofierze po całym ciele zabrali mu jeszcze zegarek i uciekli z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Błonia jeszcze tego samego dnia odwiedzili w domach obydwu mężczyzn. U jednego z nich podczas przeszukania znaleźli skradziony telefon. 37- latek i 31- latek trafili do policyjnej celi. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Za popełnione przestępstwa grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Zabrali telefon i zegarek, później pobili…”

 1. Olo pisze:

  Tylko KS dla takich

 2. Grabarz pisze:

  Co wiadomość z Błonia to pobicie, kradzież albo jazda po kielichu. Czy tam naprawdę nic innego się nie dzieje?

 3. Obywatel pisze:

  Dozór i zakaz zbliżania? Czyli normalnie wrócili do domu?

 4. Ghj pisze:

  Chwasty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły