Przed nami Grodziski Dzień Młodzieży

Grodzisk Maz.

Będzie to druga edycja imprezy zorganizowanej z myślą o młodzieży z Grodziska Mazowieckiego. To dla nich organizatorzy przygotowali masę atrakcji. W programie m.in. gra historyczna z nagrodami, warsztaty sushi, pokaz iluzjonisty Macieja Pędy, czy spotkanie z twórcami kanału Matura To Bzdura.

W minionym roku impreza cieszyła się dobrą frekwencją i patrząc na mnogość atrakcji, w tym roku nie będzie inaczej. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej. Start już o godz. 12.00 warsztatami animacji poklatkowej, spotkaniem „Jak zostać podóżnikiem”, grami bitewnymi i strategicznymi. Także o tej godzinie rozstawi się mobilne studio Radia Bogoria, a także będzie można porozmawiać o żeglarstwie z członkami klubu „Czysty Wiatr”.

A już 15 minut później kolejne atrakcje – Warsztaty taneczne z Egurolla Dance Studio, pokazy i nauka makijażu, warsztaty z instruktorem muzyki Piotrem Gąssowskim oraz programowanie offline z Pracownią Orange z Kozerek. I jeśli myślicie, że to koniec, to grubo się mylicie…

O godz. 13.15 zacznie się spotkanie „Kobiety na trzech kontynentach”, a także rozpoczną się warsztaty bębniarskie. Godzinę później będziecie mieli okazji poćwiczyć capoeira. O 14.30 przygotowano warsztaty sushi, a o 15.10 wystąpi kapela folkowa Maćka Kierzkowskiego.

Gwoździem programu będzie spotkanie z twórcami kanału Matura To Bzdura, który możecie oglądać na YouTubie oraz pokaz iluzjonisty Macieja Pędy. Ten punkt rozpocznie się o 15.30.

Wstęp wolny!

Impreza odbędzie się 17 marca!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.