Pruszkowskie Kino Letnie zaprasza

Kino

Już w najbliższą sobotę w Pruszkowskim Kinie Letnim będzie można poznać historię niesamowitego żołnierza. Zapraszamy na „Przełęcz ocalonych”.

Czy można walczyć na wojnie i nie dotykając broni? Szeregowiec Doss udowodnił, że tak. Zapraszamy do Pruszkowskiego Kina Letniego, gdzie poznacie historię wybitnego żołnierza opartą na prawdziwych faktach. 

Gdy wszyscy twoi znajomi i najbliżsi idą walczyć za twój kraj, ty też nie masz wyboru. Nawet jeśli nie chcesz zabijać. Ale czy to oznacza porzucenie swoich przekonań? Niekoniecznie. Udowodnił to Desmond Doss żołnierz Armii Stanów Zjednoczonych, który jako pierwsza osoba w historii Stanów Zjednoczonych odmówił walki i noszenia broni. Jako sanitariusz dokonał heroicznych czynów i stał się bohaterem. Historię Dossa poznacie już w najbliższą sobotę. 

Biograficzny film w reżyserii Mea Gibsona przypadnie do gustu nawet tym, którzy nie lubują się w filmach wojennych. W role szeregowego Dossa wciela się  Andrew Garfield znany z takich filmów jak „Niesamowity Spier-Man” czy „Nie opuszczaj mnie”.

Sobotni seans startuje o godz. 20.30. 

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.