Pokaz „Gwiazdy Dzieciom – Lato Czeka” za nami

Plejada gwiazd, piękne stroje, sesje fotograficzne – pierwszy letni pokaz charytatywny „Gwiazdy Dzieciom – Lato Czeka” odbył się w niedzielę 26 maja w Grodzisku Mazowieckim. Sprawdźcie jak było.

Malownicza sceneria grodziskich Stawów Walczewskiego okazała się idealnym tłem do zorganizowania letniego pokazu mody. Pokazu tworzonego z myślą o dzieciach. Celem imprezy jest zapewnienie małym modelom nowych ubrań, a także wyjazdu na upragnione wakacje. – Ubrania trafią do dzieci z ubogich rodzin, które wskazał grodziski Ośrodek Pomocy Społecznej. Dzieciom ufundujemy też wyjazdy wakacyjne – mówi nam Hanna Głowacka, organizatorka pokazu.

Na wybiegu wystąpili Edyta Herbuś, Katarzyna Glinka, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Tomaszewska, Elżbieta Romanowska, Michalina Sosna, Katarzyna Ptasińska, Karol Strasburger i Robert El Gendy. Wszystkie gwiazdy zaprezentowały się razem z dziećmi. I to właśnie dzieciom należą się ogromne brawa za profesjonalizm. Małe modelki i modele zaprezentowali się świetnie i nie stresowali się wyjściem na wybieg oraz aparatami reporterów.

Dzieci ubrały firmy: MyPrincess, MałaMi, Besta Plus Retail. Gwiazdy wystąpiły w kreacjach i dodatkach: Reserved, Patrizia Aryton, Femestage by Ewa Minge, Kelly Clothing, Tono, Tagua, Terrastyll, Crocs, Carinii, RISK Made in Warsaw, Be by Błasiak, New Men, Kapelusze Panamskie, Paulayascoolski. Nagrody od CHICCO, torebki Karen i Chiara, kosmetyki BIO DERMIC.

To jednak nie wszystko. Firma St. Majewski z Pruszkowa dla wszystkich dzieci biorących udział w pokazie przygotowała kreatywne zestawy upominków od Bambino a w nich kredki bambino, kredki szkolne trójkątne, plastelina, farby plakatowe, nożyczki, klej w sztyfcie, zeszyt i pędzelki.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.