Ostatni pokaz PKF…

Kino

Tak, dobrze widzicie. Już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni pokaz w ramach Pruszkowskiego Klubu Filmowego. Nie chodzi tu jednak o zakończenie cyklu, a o miejsce w którym będzie można obejrzeć seans.

Pruszkowski Klub Filmowy to cykl filmowych pokazów, który od lat jest organizowany przez Społeczne Stowarzyszenie Forum Pruszków. Seanse można oglądać w Miejskim Ośrodku Kultury. Niebawem MOK zmieni siedzibę, a co za tym idzie zmieni się również miejsce seansów. 12 maja o godz. 18.00 w ramach PKF zostanie wyświetlony film „Bezlitosny”. – Będzie to tym samym ostatni pokaz w Miejskim Ośrodku Kultury na ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Od czerwca ruszamy w Centrum Kultury i Sportu przy Zniczu – informują organizatorzy. 

„Bezlitosny” to dramat kryminalny produkcji południowo-koreańskiej. „Bezlitosny” to opowieść o narkotykowym bossie koreańskiego półświatka, który odsiaduje wyrok w więzieniu. Doświadczony gangster podporządkowuje sobie współwięźniów i strażników. Pewnego dnia w zakładzie karnym pojawia się młody chłopak. Szybko zaprzyjaźnia się z doświadczonym gangsterem. Po wyjściu na wolność obaj mężczyźni łączą siły i opanowują rynek narkotykowy w Seulu. Będąc na szczycie syndykatu zbrodni ich wzajemna lojalność zostanie wystawiona na próbę…

O tym jak skończy się ta historia dowiecie już 12 maja (DZIŚ!) o godz. 18.00. Zapraszamy na pokaz.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.