Międzynarodowy jarmark i koncert Andrzeja Rybińskiego

Grodzisk Maz.

12 czerwca w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych. Podczas imprezy wystąpi Andrzej Rybiński, polski wokalista, twórca hitu „Nie liczę godzin i lat”.

Szykuje się ciekawe wydarzenie dla fanów ciekawych produktów regionalnych i osób lubiących twórczość Andrzeja Rybińskiego. Podczas jarmarku będzie można odnaleźć tradycyjną, z pewnością smaczną i pozbawioną chemii żywność. Tego nie oferują „zwykłe” sklepy!

„Wschodami gwiazd i zachodami, odmierzam czas liści kolorami, odmierzam czas, nie używając dat…” – pamiętacie te słowa z utworu muzycznego „Nie liczę godzin i lat”? Jego twórca wystąpi podczas grodziskiego jarmarku o godz. 18.00. Andrzej Rybiński to artysta pochodzący z Łodzi, tam skończył Średnią Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Na początku lat 70-tych był członkiem grupy „2 plus 1”, później założył własny zespół „Andrzej i Eliza” w skład którego wchodziła jego żona Eliza Grochowiecka i Zbigniew Hołdys. Po rozpadzie zespołu 1 lipca 1981 r. Rybiński wystartował z kariera solową.

Jakie jeszcze atrakcje czekają na uczestników jarmarku? Między innymi: folkowe zdjęcia w fotobudce, występy zespołów folklorystycznych z Czarnogóry, Giżycka czy warszawskiej orkiestry ulicznej Janka Stokowskiego. Ponadto będzie można zwiedzić miasto londyńskim autobusem. Również dzieci nie będą mogły narzekać na nudę, bowiem specjalnie dla nich przygotowano zabawy i animacje.

Wystawcy mogą zgłaszać swój udział do 8 czerwca. Więcej tu.

Start: 12 czerwca, godz. 11.00.
Miejsce: ul. 1-go Maja przy dworcu PKP w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.