Letnie Granie w Milanówku: Riedel i Kielak

Milanówek

W Milanówku powraca cykl Letnie Granie. Inauguracyjny koncert już w niedzielę 2 lipca. Na scenie pojawią się Sebastian Riedel i Michał Kielak.

Cykl koncertów Letnie Granie na trwałe zapisał się w kalendarzu kulturalnych imprez w naszym regionie. Dlatego muzycznych wieczorów nie może zabraknąć i w tym roku. W ramach cyklu Letnie Granie zaplanowano cztery koncerty. Najbliższy z nich już 2 lipca! Tym razem koncertowy cykl otworzą rytmy bluesowo-rockowe. Na scenie pojawią się Sebastian Riedel i Michał Kielak.

Sebastian Riedel i Michał Kielak to okazjonalny duet dwóch osobowości scenicznych wielokrotnie nagradzanych przez krajową branżę muzyczną. Każdy z ich wspólnych koncertów jest jedną wielką niespodzianką, ponieważ muzycy są znani z chęci do improwizowania i włączania nowych utworów do repertuaru. Charakterystyczny głos Sebastiana Riedla w połączeniu z brzmieniem gitary akustycznej i z wirtuozerską grą Michała Kielaka na harmonijce tworzą niesamowity klimat podczas każdego koncertu.

Na repertuar duetu składają się autorskie kompozycje Sebastiana Riedla, jak i utwory jego legendarnego ojca Ryszarda Riedla lidera grupy Dżem.

Start: 2 lipca, godz. 20.00
Miejsce: Park Zielony Dołek, ul. Krótka 10, Milanówek
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe