Laskowik rozbawi Grodzisk

Grodzisk Maz.

Zenon Laskowik od lat rozśmiesza całą Polskę. 28 grudnia znany artysta kabaretowy wystąpi w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Lata płyną, a 71-letni satyryk cały czas jest na topie. Publiczność uwielbia Zenona Laskowika i z utęsknieniem czeka na kolejne występy artysty. Co ciekawe, satyryk jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W trakcie studiów Laskowik założył kabaret „Klops”. Były to jego pierwsze kroki na drodze do kariery, która na dobre wystartowała w latach 70. Na mapie Polski pojawił się kabaret „Tey”. Nieco starsi nadal wspominają z uśmiechem na ustach dialogi Laskowika z Bohdanem Smoleniem czy Januszem Rewińskim.

Laskowik przerwał karierę w latach 90. i pracował jako listonosz. W myśl powiedzenia „ciągnie wilka do lasu”, wrócił na scenę w 2003 roku. Z czasem Laskowik nawiązał współpracę z Waldemarem Malickim, występował również z Jackiem Fedorowiczem.

Świat się zmienia, a znany satyryk nadal stanowi markę na scenie kabaretowej. Miłośnicy dobrego humoru z Grodziska Mazowieckiego już zacierają ręce. 28 grudnia o godz. 20.00 Laskowik zaprezentuje się na scenie Centrum Kultury. Wraz z  Kabareciarnią w składzie: Jacek Fedorowicz, Grzegorz Tomczak, Jacek Skrzypczak i zespołem Telemenele wykona program „Będą Zmiany…”. Warto pamiętać, żeby na występ zabrać paczkę chusteczek i wcześniej przygotować dłonie do gorących oklasków. Osoby pamiętające czasy PRL-u będą się świetnie bawić. Laskowik to gwarancja wysmakowanego dowcipu i sporej dawki śmiechu.

Bilety: 80-100 zł
Miejsce: Kino Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza 9

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.