Klasyka w Parku: Przebojowo

Grodzisk Maz.

Trwa cykl wakacyjnych koncertów w grodziskim Parku Skarbków. Tym razem mieszkańcom zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta im. Feliksa Dzierżanowskiego.

„Przebojowo” tak zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta im. Feliksa Dzierżanowskiego w cyklu koncertów „Klasyka w Parku”. Już 16 sierpnia będzie można usłyszeć i zobaczyć młodych muzyków w akcji.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Grodzisku Mazowieckim została założona w 2007 roku przez jej obecnego kapelmistrza – Ryszarda Klechę – tamburmajora Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Taką możliwość otrzymał dzięki Panu Burmistrzowi – Grzegorzowi Benedykcińskiemu oraz Dyrekcji Centrum Kultury.

W repertuarze orkiestry znajdują się utwory rozrywkowe, klasyczne, liturgiczne oraz wiele znanych szlagierów. Poza tym orkiestra może się również poszczycić efektowną musztrą paradną.
Zespól znany jest nie tylko w gminie Grodzisk Mazowieckim, ale również w całym województwie mazowieckim. Swoje umiejętności systematycznie prezentuje w kraju, jak i poza jego granicami, między innymi we Francji czy Litwie.

W marcu 2016 roku nastąpiła całkowita rekonstrukcja zespołu.

W związku z rozwojem orkiestry cały czas prowadzony jest nabór chętnych do nauki gry na instrumentach dętych oraz perkusyjnych. Na czas nauki zapewniane są instrumenty, a zajęcia prowadzone są przez doświadczonych muzyków.

Start: 16 sierpnia, godz. 16.00
Miejsce: Park Skarbków, ul. 3 Maja/Okulickiego
Wstęp wolny
Ilość miejsc siedzących ograniczona

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Klasyka w Parku: Przebojowo”

  1. OBOP pisze:

    Klasyka w parku to paru gości z piwem w ręku gorąco dyskutujacych ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły