Gwiazdkowy Maraton Filmowy w Grodzisku

Grodzisk Maz.

W szale przedświątecznych zakupów szukacie chwili wytchnienia? A może warto poświęcić kilka godzin i zrelaksować się przed kinowym ekranem? Zwłaszcza, że grodziskie Centrum Kultury przygotowało ciekawą propozycję.

Już 8 grudnia w grodziskim Centrum Kultury odbędzie się… Gwiazdkowy Maraton Filmowy. Maraton organizuje Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna, która uznała,że warto zorganizować tego typu wydarzenie.  – Mam nadzieję, że Maraton zgromadzi wiele uczestników i na stałe wpisze się w świąteczną ofertę wydarzeń kulturalnych Grodziska Mazowieckiego – zaznacza Maciej Ostaszkiewicz, wiceprzewodniczący Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej Grodziska Mazowieckiego.

Jak na Gwiazdkowy Maraton Filmowy przystało nie może zabraknąć repertuaru w tematyce świątecznej. I tak na ekranie zobaczymy „Złe Mamuśki 2. Jak przetrwać święta”, „Listy doM. 2” oraz „Listy do M. 3”. Filmowy maraton startuje już 8 grudnia o godz. 18.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie kina lub online.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.