Grodziskie Wianki przyciągnęły mieszkańców! [FOTORELACJA]

Grodzisk Maz.

Muzyka, kajaki, rowerki wodne, plaża, leżaki i malownicze tereny zielone. To nie festiwal na Mazurach a Wianki w Grodzisku Mazowieckim.

Impreza została zorganizowana na Stawach Walczewskiego. Oficjalnie wydarzenie rozpoczęło się o godz. 16.30 od występu orkiestry Gedeon Richter, która zaprezentowała swój z taneczny repertuar. Ale mieszkańcy zbierali się na miejscu już nieco wcześniej, choć nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ w każdy weekend grodziszczanie chętnie odwiedzają zrewitalizowane Stawy. 

Następnie o godz. 18.00 uczestników przywitały swingowe rytmy w wykonaniu zespołu Grzeczni Chłopcy. – Gramy przede wszystkim własne jazzowe piosenki do poetyckich tekstów. W ciągu dwóch lat działalności stworzyliśmy ponad godzinny, autorski repertuar i spektakl muzyczny związany z poezją Bolesława Leśmiana, który cyklicznie wystawiamy w warszawskim Teatrze Scena. Nasz wokalista, Grzegorz Duszak jest kompozytorem 17 spośród 20 utworów do przedstawienia – mówili o sobie. 

Ale to przecież nie wszystko. Jeśli ktoś zgłodniał mógł skorzystać z kilku punktów gastronomicznych, by zachwycić swoje kubki smakowe. Dużą popularnością cieszyły się m.in. naturalne lody. Amatorzy bardziej sportowych wrażeń mogli zagrać w plażową siatkówkę na jednym z trzech boisk lub bardziej rekreacyjnie popływać kajakiem, łódką czy rowerkiem wodny.

Mimo, że pogoda nie była świetna to kąpielisko cieszyło się powodzeniem, choć raczej tych młodszych mieszkańców. Za to rodzice „okupowali” plażę i leżaki. Dodatkowo na Stawach pojawiły się altanki, a obok nich grille. Zatem ten kto chciał mógł zorganizować własną biesiadę. Sądząc po minach mieszkańców Grodziska można stwierdzić, że impreza się udała. Stworzono naprawdę świetną atmosferę!

Sami sprawdźcie jak było oglądając poniższe filmy:

Zapraszamy też do obejrzenia galerii, która znajduje się pod artykułem.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8519

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758