Grodzisk zaprasza na seanse do kina sferycznego!

Grodzisk Maz.

Już od piątku 9 lutego w grodziskim planetarium wystartują seanse w kinie sferycznym. Znamy już „repertuar” kina sferycznego.

Niespełna tydzień minął od uroczystego i niezwykle hucznego otwarcia grodziskiego planetarium. Na imprezie zjawiły się tłumy mieszkańców Grodziska i okolicznych miejscowości. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Natomiast już od dziś zaczyna działać kino sferyczne 3D. – Na start skupiamy się tylko na projekcjach 3D ale to dopiero mocny wstęp do szerszej oferty edukacyjnej. Po każdej projekcji zaprosimy was na dodatkowe edu-atrakcje. Brzmi tajemniczo i niech tak pozostanie – zaznaczają pracownicy planetarium.

Bilety na seanse w cenie 25 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy) można zakupić tylko w hali przy ul. Sportowej 29. Po zakupie biletu można dokonać rezerwacji na wybrany pokaz. Maksymalna liczba widzów na jednym pokazie to 25 osób. Sprzedaż biletów rusza w piątek 9 lutego o godz. 8.00.

Co będzie można obejrzeć w najbliższy weekend (piątek – niedziela)? W repertuarze znalazło się pięć projekcji dwóch tytułów, w tym jeden pokaz w wersji angielskiej (tylko w piątek):

„Zaczarowany globus 3D” (godz. 15.00, 18.00)
Na wakacjach swojego dziadka mała Mia przypadkowo odkrywa tajemniczą machinę astronomiczną. Edek, ekscentryczny wuj Mii, podstępnie zmusza ją do wykorzystania sekretnych mocy urządzenia i zmiany pór roku na Ziemi. Mia szybko orientuje się w potencjalnych konsekwencjach, jednak Edek nie chce odpuścić realizacji swego niecnego planu

„Marzenie o lataniu 3D” (godz. 16.30, 19.30, 21.00 – angielska wersja językowa)
Okryj wielką tajemnicę latania z Leonardem da Vinci, braćmi Montgolfier, braćmi Wright i innymi pionierami lotnictwa. To niezwykła przygoda z nauką i historią lotnictwa pozwalająca szybować balonem, sterowcem i samolotem. Marzenie o lataniu wyniosło człowieka jeszcze dalej – w kosmos.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.