Grodzisk z nowym urzędem miejskim. Jest wykonawca

Grodzisk Maz.

Niespodzianki nie było. Grodziski urząd miejski rozstrzygnął przetarg na budowę nowej siedziby. Inwestycja ma kosztować niecałe 18,5 mln zł.

Władze Grodziska Mazowieckiego od kilku lat zapowiadały budowę nowej siedziby urzędu miejskiego. W końcu postępowanie na budowę Centrum Informacyjno-Administracyjnego i Rozwoju pojawiło się w Biuletynie Informacji Publicznej grodziskiego magistratu. Do przetargu zgłosiła się tylko jedna firma Zab-Bud z Warszawy. Oferta zaproponowana przez firmę opiewała na niespełna 18,5 mln zł. Tymczasem grodziski magistrat na inwestycje planował wydać 19 mln zł. Nie dziwi wiec fakt, że przetarg udało się pomyślnie rozstrzygnąć.

Nowa siedziba w władz Grodziska powstanie przy ul. Kościuszki tuż obok wyremontowanej niedawno Willi Niespodzianka. Bryła budynku jest zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Jej fasadę będzie stanowić przeszkolona ściana w kształcie półkola.

Nowa siedziba magistratu ma być gotowa w ciągu 24 miesięcy od podpisania umowy. To oznacza, że nowy budynek grodziskiego urzędu będzie gotowy w drugiej połowie 2021r. A co stanie się z obecną siedzibą władz Grodziska? Budynek przejdzie generalny remont a swoją siedzibę będą w nim miały straż miejska i opieka społeczna.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11354

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8918

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8409

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Grodzisk z nowym urzędem miejskim. Jest wykonawca”

  1. i nikt nie zapyta po co pisze:

    Piękny miś. Na miarę naszych możliwości

  2. Jan Groszek pisze:

    a w Pruszkowie urząd przenosi się do wielkiego grobowca. A powinny być postawione od nowa budynki urzędu, policji i szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16