Dni Ursusa pełne gwiazd

Region

Już dziś Park Czechowicki w Ursusie wypełni się muzyką. Z okazji Dni Ursusa na mieszkańców będzie czekać wiele atrakcji.

Dni Ursusa potrwają tylko jeden dzień. Impreza wystartuje o godz. 15.00 w Parku Czechowickim. Nie zabraknie ciekawych stoisk z atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Część artystyczna wystartuje o godz. 17.00. Na scenie przekrój gwiazd i gatunków muzycznych.

Jako pierwsza przed publicznością wystąpi legenda polskiego rocka, bowiem na scenie pojawią się Skaldowie. O godz. 18.30 przeniesiemy się w okres lat 90-tych za sprawą niemieckiego zespołu Fun Factory znanego z takich przebojów jak „I wanna B with U” oraz „Celebration”. O godz. 20.30 pod scena powinni pojawić się miłośnicy relaksujących rytmów. Na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli Kamil Bendarek.

– Zależało nam bardzo na gwiazdach, bo Dni Ursusa to święto naszej dzielnicy, mieszkańcy spotykają się wówczas dla wspólnej zabawy, przychodzą z dziećmi, z przyjaciółmi. Takie imprezy powinny mieć najlepszą obsadę artystyczną – mówi Urszula Kierzkowska, burmistrz dzielnicy Ursus.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.