Book Morning Library w grodziskiej bibliotece

Grodzisk Maz.

Biblioteka kojarzy się nam ze spokojem, ciszą i skupieniem. Ale Grodziska Biblioteka Publiczna łamie te stereotypy! Niebawem jej księgozbiór stanie się elementem planu filmowego!

Wszystko za sprawą projektu Book Morning Library!/Dzień Dobry Biblioteko! – Program skierowany jest do młodzieży i to młodzież będzie go z nami tworzyć. Zachęcamy też wszystkich, którzy zechcieliby pokazać swoją twórczość lub opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz kultury, by kontaktowali się z nami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Mamy nowy kanał promocji literatury. Stworzymy dzięki niemu społeczność kulturalnie zakręconą! – podkreślają organizatorzy.

Book Morning Library to projekt dla młodzieży, a kto najlepiej przekona ich do sięgnięcia po książkę jak nie rówieśnicy? Właśnie dlatego tuż przed majówką odbył się casting do programu. Komisja wybrała osiem osób, które będą prowadzić program literacki. Wśród wybranych są: Ida Folwarska, Natalia Gontarczyk, Sara Kot, Agata Maciejowska, Katarzyna Mandes, Magdalena Molska oraz Olga Przeszło. Organizatorzy podkreślają jednak, że program nadal otwarty jest na nowe osoby!

Wybrana ekipa szykuje się już do pracy. Niebawem zobaczymy efekty! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Patronem medialnym Book Morning Library jest portal WPR24.pl i Gazeta WPR.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe