Hala sportowa w Piastowie już gotowa! [FOTO]

Mamy dobra wiadomość dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Piastowie. Końca dobiegła budowa nowej hali sportowej przy szkole. Obiekt ma zostać oddany do użytku po feriach.

Hala sportowa ma nowoczesną, dwudzielną bryłę. Znajdą się w niej szatnie, magazyn, niezależne wejście, a także łącznik ze szkołą oraz zielone patio. Na sali będzie można grać w piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę. Będzie można ją też podzielić na dwie mniejsze sekcje, aby lekcje WF mogły być prowadzone niezależnie dla dwóch grup uczniów. Poza zajęciami sportowymi, na sali będzie można zorganizować festyny, przedstawienia, czy imprezy szkolne.

Budynek przeszedł już wszystkie odbiory techniczne i jest gotowy na przyjęcie uczniów. – Trwają ostatnie montaże mebli w szatniach oraz w pokoju nauczycielskim. Piękna wyposażona w profesjonalne urządzenia sportowe hala z trybunami czeka na pierwszych zawodników – podkreślają urzędnicy z piastowskiego magistratu.

W ramach inwestycji modernizacje przeszło również otoczenie szkoły. Na terenie został wyremontowany plac zabaw ku uciesze najmłodszych uczniów. Nową nawierzchnię zyskało przyszkolne boisko sportowe.

Warto podkreślić, że obiekt wykonany został w technologii wysokiej energooszczędności z pompami ciepła i ogniwami fotowoltaicznymi, które w pełni pozyskają energię ze źródeł odnawialnych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Hala sportowa w Piastowie już gotowa! [FOTO]”

 1. kiepyzwas pisze:

  sport jest dla słabych frajerów którzy nie mają odwagi żeby zgnuśnieć przy komputerze i konsoli alkoholizując się do porzygu

 2. hmm,.. pisze:

  Jeszcze troszkę i najważniejszy odbiór będzie, tylko więcej śniegu potrzeba,.

 3. a kiedy pisze:

  a kiedy hala sportowa dla zwykłych mieszkańców piastowski magistracie?

 4. Xxx pisze:

  Czemu nikt nikogo nie chwali?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
11026

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4244

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3196

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
3134

Najczęściej komentowane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
69

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
23