Dni Piastowa coraz bliżej

Piastów

W tym roku Dni Piastowa odbędą się 11 i 12 maja. Warto zaznaczyć, że w tym roku impreza wraca również na teren OSP przy ul. Warszawskiej.

Tegoroczne Dni Piastowa są wypełnione atrakcjami! W sobotę 11 maja impreza wystartuje o godz. 10.00, ale na terenie Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 1) przy ul. Bohaterów Wolności 23. Tu na mieszkańców czekać będzie szereg atrakcji, również tych książkowych. W programie: Wymianki Książkowe, Chillowanie pod chmurką, stoiska TOZ i wiele innych.

Natomiast o godz. 16.00 impreza przeniesie się na teren OSP przy ul. Warszawskiej. O godz. 16.30 na scenie pojawi się Lamia Sun. Od godz. 17.30 będzie można posłuchać muzyki Prywatnej Galaktyki. O 18.30 dla publiczności wystąpi Nadmiar, a godzinę później scenę opanuje DJ Łukasz. Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Popowska. Jej koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

W niedzielę impreza ruszy o godz. 15.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2. Tu jedna z atrakcji będzie trening pokazowy PKS Piastovii. Będzie to również okazja na konsultacje dla dzieci, które chciałyby rozpocząć treningi. Oczywiście w pobliżu OSP, MOK i Szkoły pojawią się stoiska handlowe i foodtrucki. Część artystyczna rozpocznie się o godz. 16.00. Na scenie zobaczymy dzieci i młodzież z Piastowa.

Gwiazdą wieczoru będzie natomiast grupa Lemon. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. O najbardziej alternatywnej w dyskografii zespołu płycie pt. ,,Tu”  Marek Niedźwiecki napisał: „wcisnęło mnie w fotel i słucham tej muzyki od kilku godzin”. Utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, ,,Scarlett” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Dni Piastowa coraz bliżej”

  1. Gosc pisze:

    Lepiej wziaść się za sprzątanie tego zaniedbanego brudnego miasta.dlaczego w niektórych blokach jest tak strasznie brudno
    Windy nie myte ,klatki to wrastający brud kiedy wreszcie się to skończy a otoczenie bloków to dopiero syf

    • Dr. Hackenbush pisze:

      Dodaj do tego: zasyfiałe przez psy trawniki, nie podlewane uschnięty rośliny w parkach i na skwerach, nie wywozone śmieci z koszy ulicznych, nie sprzątnięte po zimie ulice, wypalanie śmieci na swoich placach przez mieszkańców, pijacy na Lwowskiej itd. Można by tak wymieniać bez końca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe