Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 16 marca 2011 16:30 |
0
Region
Zakład energetyczny PGE informuje, że w dniach 17-18 marca nastąpi przerwa w dopływie prądu w Grodzisku Mazowieckim.
17 marca (czwartek) – godz. 8.00 – 15.00 – ul. Kielecka, Radomska, Toruńska, Tarnowska, Dąbrowskiego, Szczęsna, Kaliska, Siedlecka, Robotnicza.
18 marca (piątek) – godz. 8.00 – 15.00 – ul. Nadarzyńska, Wiejska, Leśna, Grzybowa, Okrężna, Grodzka, Środkowa, Nowowiejska, Podwiejska, Warmińska, Chełmińska.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz