Dla niego „siódemka” nie będzie szczęśliwa

Grodzisk Maz.

Mimo że wakacje skończone, sezon rowerowy trwa w najlepsze. Policja przypomina o właściwym zabezpieczaniu jednośladów, inaczej mogą zostać skradzione.

Dzięki skutecznym działaniom policjantów z grodziskiego Wydziału Kryminalnego udało się namierzyć 39-latka podejrzanego o kradzieże jednośladów. Chodzi o incydenty kradzieży zgłaszane przez mieszkańców Jaktorowa. Ostatnie zgłoszenie dotyczyło kradzieży roweru ze stacji PKP w Międzyborowie. Po tym wypadku grodziscy policjanci wpadli na trop złodzieja.

Okazało się, że zatrzymany 39-latek mógł dokonać jeszcze 6 kradzieży jednośladów. Mężczyzna dopuścił się pozostałych czynów na terenie Jaktorowa, Międzyborowa i Grodziska Mazowieckiego.

Co grozi mężczyźnie? Z informacjami spieszy asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej policji. Po zebraniu wszystkich materiałów mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania 5 przestępstw i 2 wykroczeń, dotyczących kradzieży rowerów. Łączna suma strat wyniosła prawie 8 tysięcy złotych. Zatrzymany przyznał się do dokonania wszystkich kradzieży jednośladów, za które odpowie przed sądem. Za kradzieże grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Dla niego „siódemka” nie będzie szczęśliwa”

  1. Wilku starszy pisze:

    W Brwinowie pod stacją działa dwóch złodziei . Niby monitoring jest, ale to chyba raczej atrapy bo widziałem jak podeszli, przecięli zabezpieczenia …i odjechali ! Stałem tam jeszcze z 15 minut czekając na pociąg i w tym czasie policji nie widziałem..
    Wychodzi wiec na to, że monitoring to tylko ma odstraszać, na pewno w żadnym stopniu nie jest funkcjonalny ani skuteczny. Brwinowska policja nic sobie z tych kradzieży nie robi !
    No może gdyby im radiowóz ukraść to wtedy by ruszyli dupe !?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły