Wykonawca remontu hali wybrany

Grodzisk Maz.

Grodziski urząd miasta rozstrzygnął przetarg na modernizację hali sportowej przy ul. Westfala. Prace będą przebiegać szybko. Termin ich zakończenia to druga połowa października.

Obiekt przy ul. Westfala w najbliższych tygodniach czeka więc „lifting”. Zakres prac obejmuje m.in. o instalację oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji, instalację osłon, a także malowanie ścian i konstrukcji stalowej hali. Nie będą to zmiany spektakularne, ale niezbędne dla normalnego funkcjonowania tego miejsca. – W tym roku zrobimy kwestie związane z chłodzeniem powietrza i z wentylacją, oświetleniem, zabezpieczeniem ścian. W przyszłym roku chcemy wymienić podłogę i trybuny – mówił nam tuż po ogłoszeniu przetargu Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego.

O wykonanie tego zadania ubiegały się dwie firmy. Zwycięską ofertę przedstawiło przedsiębiorstwo z Tłuchowa, które wyceniło swoje usługi na ponad 920 tys zł. Konkurencyjna propozycja była droższa i opiewała na sporo ponad 1,2 mln zł.

Termin zakończenia tegorocznego etapu modernizacji hali to druga połowa października tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.