Total Fitness już otwarty i ma dla Was nagrody! [WYNIKI]

Art. Sponsorowany

Redakcja WPR24.pl odwiedziła nowo otwarty klub fitness przy ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie. Przestronne wnętrze Total Fitness podzielono na konkretne strefy treningowe. Co więcej, można przyjść z dziećmi. Zajmie się nimi animator.

Total Fitness rozpoczął działalność w Pruszkowie! Redakcja WPR24.pl postanowiła sprawdzić co takiego ma do zaoferowania to miejsce. Jeszce przed wejściem zwróciliśmy uwagę na godziny otwarcia. W tygodniu od 6.00 do 23.00. W sobotę od 8.00 do 20.00 i niedzielę od 9.00 do 20.00. Do klubu prowadzi niedługi korytarz, na końcu którego znajduje się recepcja. Kupicie tam wodę, szejki białkowe, napoje izotoniczne i inne rzeczy przydatne na siłowni.

Wchodzimy. Przebieramy się. Ćwiczymy. Na uwagę zasługuje to, że klub podzielono na strefy treningowe. W tym wnętrzu można wykonać każdą aktywność, jedyne co może ograniczać to wyobraźnia. Przechodzimy od strefy cardio, po strefy funkcjonalną, wolnych ciężarów i fitness. Niespotykane rozwiązanie na innych siłowniach to 40-metrowa bieżnia. Idealna do sprintów lub wykonywania wykroków.

W strefie funkcjonalnej można trenować na dużej bramie, przerzucać wielką oponę, sprawdzić się na wioślarzu, wskakiwać na podesty, czy skorzystać z różnego rodzaju sztang. Również strefa cardio ma urządzenia, które chyba wcześniej nie widzieliśmy na żadnej siłowni w Pruszkowie. To schody, a w zasadzie ich imitacja. Niesamowity wysiłek. Swoją drogą dobry trening dla strażaków! Oprócz tego cardio zrobicie na rowerkach pionowych i poziomych, bieżniach, orbitrekach lub stepperach.

W strefie wolnych ciężarów jest wiele hantli, sztang i cała masa obciążenia. Warto spróbować też potrenować na każdej z maszyn, a jest ich trochę… Można się zmęczyć. Osoby lubiące zajęcia grupowe mogą przebierać w szerokim asortymencie zajęć fitness – od jogi po Total Combat.

Na miejscu jest świetna obsługa, która doradzi początkującym i tym doświadczonym. Można wykonać pomiar masy ciała, skorzystać z porad trenerów i wiele więcej. Na plus zasługuje klimatyzacja. W czasie ostatnich upałów bardzo się przydaje.

I coś niespotykanego, to obecny na miejscu animator dla dzieci. Możemy przyjść ze swoją pociechą, a odpowiednie osoby umilą jej czas. Świetne rozwiązanie!

KONKURS

Dla czytelników WPR24.pl przygotowaliśmy konkurs. Wygrają pierwsze trzy osoby, które wyślą maile na adres kontakt@wpr24.pl. Maile należy wysyłać w piątek (14 czerwca), równo o godz. 12.00! W treści maila należy podać imię i nazwisko, a w tytule napisać „Idę trenować z Total Fitness!”. Dla pierwszych trzech osób przewidziano następujące nagrody:

– Pierwsza osoba otrzyma karnet z pełnym dostępem do klubu oraz bezpłatne konsultacje z trenerem – Monika Romanowska

– Druga osoba otrzyma voucher na pomiar składu ciała, plus jednodniowy dostęp do klubu Total Fitness – Michał Kochański

– Trzecia osoba otrzyma jednodniowy dostęp do klubu – Justyna Maciejak

 

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.