Sprzęt wodny cieszył się zainteresowaniem

Grodzisk Maz.

Choć w majówkę pogoda nas nie rozpieszczała, to w Grodzisku Mazowieckim nikt o tym nie myślał. Stawy Walczewskiego przeżyły prawdziwe zatrzęsienie. Chętnych do wypożyczenia sprzętu wodnego nie brakowało.

Kajak, łódka, rowerek wodny – do wyboru, do koloru. Majówka w Grodzisku Mazowieckim zapowiadała się niezwykle ciekawie. Każdy mógł wypożyczyć sprzęt wodny i relaksować się na łonie natury. Jedyną przeszkodą była pogoda, która nie zachęcała do przebywania na świeżym powietrzu. Ale… – Może i pogoda nie zachwycała, ale byliśmy zaskoczeni ilością osób, które w majówkę pojawiły się na Stawach Walczewskiego. Sprzęt wodny cieszył się sporym zainteresowaniem – mówi nam Mariusz Smysło, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim.

Atrakcje na Stawach Walczewskiego sprawiają, że nie trzeba daleko wyjeżdżać, aby odpocząć. Za niewielką opłatą można się nieźle bawić. Wypożyczenie dwuosobowego kajaka to koszt 8 zł, z kolei za pięcioosobową łódź i rower wodny zapłacimy 10 zł. – To jedyna taka atrakcja w okolicy. Dla wielu osób stanowi nowość, z której każdy chce skorzystać i poznać. Cieszy nas, że ta oferta spodobała się mieszkańcom – podkreśla Smysło.

Zatem sprzęt wodny okazał się strzałem w dziesiątkę. Pozostaje tylko liczyć na ocieplenie, a wtedy Stawy Walczewskiego przyciągną rzesze spragnionych relaksu grodziszczan.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.