Oszuści powołują się na gminny program

Michałowice

Do skrzynek mieszkańców gminy Michałowice przychodzą korespondencje, w których zaprasza się na spotkania dotyczące rzekomych dotacji na instalacje fotowoltaiczne. Organizacja, która powołuje się na współpracę z gminą nie podaje nawet nazwy ani siedziby firmy.

Wielu mieszkańców gminy Michałowice otrzymało korespondencję do skrzynek pocztowych. Przesyłki zawierały zawiadomienia o spotkaniach związanych z rzekomymi dotacjami instalacji fotowoltaicznych i gminnym programie grupowym.

Gmina Michałowice nie prowadzi i nie uczestniczy w żadnej z prezentacji dotyczących odnawialnych źródeł energii ani nie jest stroną „grupowego programu dofinansowań do instalacji fotowoltaicznych”.

Gmina Michałowice wysyła korespondencje, broszury i ulotki, które opatrzone są logiem. Urzędnicy powiadamiają o programach poprzez gminne kanały informacyjne, między innymi za pośrednictwem strony internetowej gminy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Oszuści powołują się na gminny program”

  1. raz pisze:

    „Gmina Michałowice nie prowadzi i nie uczestniczy w żadnej z prezentacji dotyczących odnawialnych źródeł energii ani nie jest stroną „grupowego programu dofinansowań do instalacji fotowoltaicznych”” to akurat jest prawda, smutna prawda. To co im sie udalo to zwiekszenie zatrudnienia w zespole pozyskiwania funduszy i tyle. Niemoc i marketing gora. Jada na programie z poprzednich lat. Obecnie szczyt ich mozliowsci, bo sadzenie krokusow – w zakresie ochronny srodowiska.

    • Grabarz pisze:

      Sadzą drzewka i krokusy zamiast budować Lidla w Komorowie. Co to za życie bez Lidla w Komorowie? Tylko Lidl wybawi mieszkańców Komorowa. Ktoś chyba nie może przeboleć wyniku ostatnich wyborów samorządowych. Na szczęście Polska to duży kraj, granice są otwarte. Naprawdę nie ma przymusu mieszkania na terenie gminy Michałowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły