Będzie nowe boisko w Granicy

Michałowice

Władze gminy Michałowice szukają formy, która zajmie się budową nowego boiska sportowego w Granicy. Obiekt ma powstać tuż obok istniejącego boiska i kortów tenisowych w Granicy.

W ramach inwestycji planowana jest budowa boiska do piłki nożnej o wymiarach 30×62 m. Boisko będzie pokryte nawierzchnia z trawy syntetycznej, pojawią się tu również piłkochwyty. Dodatkowo zaplanowano tu montaż elementów małej architektury, takich jak ławki, wiaty, czy kosze na śmieci. Boisko zostanie również oświetlone. Inwestycja będzie wymagała wycinki drzew, ale w zamian zostaną wykonane nasadzenia zastępcze.

 

Władze gminy Michałowice szukają firmy, która zajmie się budową boiska. Jeśli uda się wybrać wykonawcę, to jest szansa, że dzieci będą mogły z niego skorzystać tuz po wakacjach. Termin realizacji prac to 120 dni od momentu podpisania umowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Będzie nowe boisko w Granicy”

 1. brwinowianin pisze:

  Teraz te k..wy komuniści z PO będą mydlić oczy gównianym spamem, a o prawdziwym rozwoju zapomnijcie ! Minęło już rok ich złodziejskich rządów prawie i żadnych nowych projektów infrastrukturalnych – ZERO !!!
  Co ciekawe, nie chcą nawet dokończyć inwestycji już zaczętych przez PiS !!!

  • J.A.N. pisze:

   Jeśli jesteś brwinowianin to won z tego podwórka. Nie obrażaj, bo to świadczy o ujemnym IQ.Naucz się też liczyć miesiące. Pół roku, a nie rok i poczytaj sobie o komuniźmie, bo nie wiesz co piszesz.

  • @brwinowianin pisze:

   biedny półgłówku, w gminie Michałowice władza się od lat nie zmienia.. ps. kiedy o azyl na Białorusi poprosisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły