Mieszkańcy zniszczonego budynku w Grodzisku otrzymali pomoc od gminy

Grodzisk Maz.

W Grodzisku Mazowieckim w budynku przy ul. Tylnej zawaliła się ściana. Mieszkańcy otrzymali już schronienie i pomoc materialną.

W niedzielę 21 lutego około godz. 20.00 zawaliła się ściana budynku przy ul. Tylnej w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkańcy zostali ewakuowani. Nic im się nie stało. Władze gminy Grodzisk Mazowiecki zorganizowały pomoc poszkodowanym. – W ciągu godziny od zgłoszenia o zawaleniu ściany budynku mieszkańców umieszczono w hotelu należącym do gminy Grodzisk Mazowiecki. Ten obiekt powstał, aby dać schronienie grodziszczanom w krytycznej sytuacji. Poszkodowani będą przebywać w budynku hotelowym do momentu aż gmina znajdzie im mieszkania socjalne – informuje Grzegorz Benedykciński, burmistrz gminy Grodzisk Mazowiecki. – Mieszkańcy zniszczonego domu otrzymują na bieżąco pomoc rzeczową – dodaje.

Ze względu na naruszenie konstrukcji budynek przy ul. Tylnej nadaje się do rozbiórki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.