Maty gumowe do siłowni domowej najlepsze w czasie obecnej sytuacji

Art. Sponsorowany

Utrzymanie dobrej kondycji w okresie, kiedy z różnych powodów nie można wychodzić z domu może nie być takie trudne, jak początkowo może się wydawać. Z pomocą przychodzą darmowe treningi przez Internet, które są powszechnie dostępne. Do wybory mamy całą gamę interesujących nasz ćwiczeń oraz zajęć, a dodatkowo takie zajęcia można wykonywać z naszymi znajomymi i przyjaciółmi. Zawsze miło jest zobaczyć znajomą twarz podczas ćwiczeń online.

Jak zredukować hałas podczas wykonywania ćwiczeń w domu?

Jeżeli ćwiczymy w domu to najprawdopodobniej nasi domownicy słyszą odgłosy podczas wykonywania zróżnicowanych ćwiczeń. O ile mieszkamy w domu jednorodzinnym, czy segmencie to jest o tyle łatwiej, że naruszamy sferę naszych bliskich.

Wyzwanie zaczyna się podczas aktywności fizycznej w naszym mieszkaniu w bloku. Trzeba pamiętać, iż strop przenosi szeroki wariant drgań oraz wibracji.

Na pomoc przychodzi POWER Rubber

Gumowe maty położone na podłodze to sposób na skuteczną ochronę dowolnej powierzchni. Ich specjalna struktura pozwala na montaż bez konieczności klejenia, a jednocześnie posiadają właściwości antypoślizgowe. To sprawia, że trening w domu może nie różnić się od tego na siłowni, a w obecnej sytuacji pozwoli to na utrzymanie ciągłości aktywności fizycznej bez konieczności wychodzenia z mieszkania.

Maty gumowe do siłowni domowej równie dobrze nadają się pod maszyny takie jak bieżnia czy rowerek. Doskonale sprawdzą się w mieszkaniach, ponieważ skutecznie tłumią powstające wibracje podczas intensywnego użytkowania sprzętu. Zmniejsza to poziom hałasu, a jednocześnie chroni podłogę przed uszkodzeniami. Ćwicząc z dużymi ciężarkami, również warto położyć matę gumową, która odpowiednio zabezpieczy każdy typ podłogi, a w porównaniu z tanimi matami typu pianki, jest odporna na nacisk dużym ciężarem oraz starcza na lata!

Główne zalety gumowych mat fitness typu puzzle:

– Chronią podłoże przed uszkodzeniem
– Wyciszają i redukują drgania oraz wibracje
– Montowane bez kleju
– Posiadają właściwości antypoślizgowe

Szeroki wybór mat gumowych do ćwiczeń pozwala na ich dobór w zależności od zapotrzebowania

I tak stosowane są najczęściej:

– Maty gumowe puzzle GUZIEC dostępne w grubościach 10mm, 15 oraz 20mm. Zdecydowanie najczęściej wybierany model o wysokości 10mm pozwala na swobodne wykonywania ćwiczeń z ciężarem aż do 150 kg!

Maty do domowej siłowni znajdziesz tutaj

– Maty gumowe w rolce stosowane tam, gdzie potrzebujemy rozwinąć dłuższy odcinek maty z możliwością sprawnego jej zwinięcia.

Maty gumowe w rolce znajdziesz tutaj

Maty do Martwego ciągu DZIK to wersja mat dla największych twardzieli! Ich podstawowa wersja DZIK37 pozwala na cichsze wykonywanie tzw. Dead lift-u do 250 kg, a wersja DZIK60, aż do 330 kg! (nie znaleźliśmy większego Twardziela! )

Grubą podłogę pod martwy ciąg kupisz: tutaj

Oferta dostępna pod adresem: https://powerrubber.com

Sprawdź Dedykowany KOD Rabatowy: WPR24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.