Kolejny zatrzymany za narkotyki

Grodzisk Maz.

22-latek odpowie za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zatrzymanemu przez grodziskich funkcjonariuszy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Grodziska Mazowieckiego zdobyli informacje o mężczyźnie, który prawdopodobnie był powiązany z przestępstwami narkotykowymi. Po uzyskaniu adresu zamieszkania 22-latka, policjanci pojechali na przeszukanie. Co znaleźli? Słoik z marihuaną i opakowania tabletek.

Funkcjonariusze ustalili także drugi adres, gdzie podejrzany często przebywał. Tam znaleźli torebki z amfetaminą i marihuaną oraz duże ilości tabletek. Policjanci zabezpieczyli wagi elektroniczne, woreczki foliowe oraz inne przedmioty, które wskazały na sprzedaż narkotyków.

Zebrane substancje zostały przekazane do badań. Ich wyniki przekazuje nam asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy – Badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że mężczyna posiadał około 400 gramów amfetaminy, 80 gramów marihuany i 107 gramów tabletek MDMA – i dodaje – W czasie prowadzonych w tej sprawie działań policjanci dotarli także do osoby, która wielokrotnie kupowała od zatrzymanego amfetaminę i marihuanę.

22-latek trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za udzielenie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kolejny zatrzymany za narkotyki”

  1. slawomir n. pisze:

    gdyby przed zatrzymaniem zjadł wszystko nie mielibyśmy teraz nim kłopotu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły