Gorące Zapieksy rozgrzeją Was jesienią

Art. Sponsorowany

Za oknami szaro, buro i ponuro. Zatem jak poprawić sobie samopoczucie? Pysznym jedzeniem! Zapraszamy do lokalu Zapieksy Pruszkowski lub zamów do domu – również z pyszne.pl.

Jak najlepiej zacząć dzień? Pysznym jedzeniem! W ofercie Zapieksów Pruszkowskich znajdziecie szereg zapiekanek w niesamowitych kompozycjach smakowych. Zapieksy tworzymy ze świeżych i pysznych dodatków. Stawiacie na indywidualizm? Nie ma sprawy. Powiedzcie jakie składniki mają się znaleźć na Zapieksie. Stworzymy Waszą wymarzoną kompozycje!

W pochmurny dzień nie chcecie wychodzić z domu i jeść na mieście? To toż nie problem. Wiemy, że aura nie zachęca do spacerów wiec zachęcamy do skorzystania z dostawy! Dowieziemy do Was Zapieksy, które zagwarantują niezapomniane doznania smakowe. Przypominamy, że zamówienie złożycie również przez portal pyszne.pl

Dla nas rozmiar ma znaczenie, w związku z tym proponujemy 15 cm lub potężne 30 cm. Dodatki praktycznie jakie tylko sobie wyobrazicie. Reszta należy do nas. Nie zawiedziemy Was!

Zapieksy Pruszkowskie znajdują się przy ul. Kraszewskiego 28a. Dowóz – 504 223 000.

Sprawdź na na Facebooku: Zapieksy Pruszkowskie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.